[Lõppenud] Läänemaa vaimupuudega noored otsivad sõpru!

Tegevusvaldkond: Sotsiaaltöö ja tervishoid

Asukoht: Läänemaa

Periood: 26.11.2009 - 26.11.2020

Soovime leida vabatahtlikke, kes oleksid nõus vaimupuuetega noortele tegevust leidma, nendega päeval paar tundi aega veetma (eluga toimetulemist õpetama, jalutama jm).

Täpsem kirjeldus:

Ühingusse kuuluvad erivajadustega lapsed, noored ja nende pereliikmed. Mitmed vaimupuudega noored on lõpetanud koolid ja neil ei ole kerge leida edasist tegevust – ei tööd ega elukestvat õpet.

Haapsalus ootavad vaimupuudega noored (4-5), kelle koolitee on lõppenud, endale häid sõpru, kellega koos aega veeta, midagi huvitavat ette võtta või väjas jalutamas käia (sportida, käelist tegevust pakkuda, iseseisvat toimetulekut õpetada, ajalehti ette lugeda või lihtsalt aidata).

Haapsalu sotsiaalmajas on võimalusi erinevateks tegevusteks ruume kasutada. Vabatahtlike töö annaks vaimupuudega noorte vanematele hea turvatunde, et ka nende erivajadustega noortel on huvitavam ja mõtekam elu, sel ajal kui vanemad tööl peavad olema.

Tegevus pakub:

  • Tegevus pakub vabatahtlikele loovat mõtlemist, kuidas paremini tegutseda koos vaimupuudega noortega, et ka nemad tunneksid ennast võrdväärsetena.

Organisatsioon pakub:

Läänemaa Puuetega Laste Vanemate Ühendus pakub igakülgset abi võimaluste piires.

  • Ühingu üritustel osalemist
  • Ruume tegutsemiseks
  • Abi vahendite (joonistusvahendid, paberid jne) muretsemiseks

Kehtib kuni: 26.11.2019

Jäta tagasiside