Paku kodutule loomale hoiukodu

Tegevusvaldkond: Loomakaitse

Asukoht: Harjumaa, Tallinn

Kui oled vähemalt 18-aastane ja elad Harjumaal, Sul on aega ning tahtmist aidata loomi, siis on Pesaleidja õige koht Sinu jaoks. Pesaleidja hoiukoduks olemine annab Sulle võimaluse aidata Pesaleidja MTÜ hoole all olevaid kodutuid loomi, kellel pole mitte kedagi peale vabatahtlike.

Kui Sa tahad hakata hoiukoduks, siis pead Sa teadma, et hoiukodu toidab, joodab, hooldab, sotsialiseerib ja ravib enda hoole all olevat looma. Hoiukodu kohtub loomasoovijatega ja teeb igati Pesaleidja vanemvabatahtlikega koostööd loomale uue kodu leidmisel ning jälgib Pesaleidja MTÜ reegleid. Kiisu võib leida kodu mõne päevaga, samas võib minna ka aasta.

Pesaleidja MTÜ hoiukodude programm on mõeldud loomadele, keda ei saa mingil põhjusel (tiined kassid, kassi pesakonnad, ravi vajavad, üksikuteks kassideks sobivad või arglikud kassid, keda on vaja sotsialiseerida) kassitoas majutada. Sedasi aitame konkreetset hoiukoju kolivat looma, leevendame kassitoas olevate loomade olukorda ning anname tänaval olevatele loomadele võimaluse kolida kassituppa.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Pakume uutele vabatahtlikele väljaõpet ning igakülgset toetust ja üheskoos leiame kindlasti valdkonna, kus just Sina kõige rohkem aidata saaksid. Vabatahtlikud aitavad hoolitseda kasside eest Pesaleidja kassitoas. Sotsialiseerivad arglikke kasse, teevad oma hoolealustele tervisekontrolle, teevad oma kassidele parasiiditõrjed ja otsivad kassidele kodu.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Esiteks pakub vabatahtlik töö hea enesetunde, et oled teinud midagi hädasolijate heaks. Lisaks arendab vabatahtlikutöö Pesaleidjas vabatahtlikku suhtlemisoskust, õpetab iseseisvus ja muidugi pakub kuhjaga uusi teadmisi kasside kohta. Boonuseks on positiivne ja kokkuhoidev vabatahtlike seltskond, kes üksteisele toeks on.

Mida organisatsioon pakub?

Pesaleidja MTÜ korraldab vabatahtlikele toredaid ühisüritusi ning parimad vabatahtlikke premeeritakse massaažiga. Lisaks on võimalik osaleda tasuta kodutute loomadega seotud koolitustel ja konverentsidel. Pesaleidjas on võimalik ka teostada oma koolipraktikat.

Jäta tagasiside