Pesaleidja otsib oma tiimi aktiivseid ja särasilmseid vabatahtikke!

Tegevusvaldkond: Loomakaitse

Asukoht: Harjumaa

Sihtgrupp: Kollektiivile, Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Online, Kohapeal

Kui oled vähemalt 18-aastane, Sul on aega ja tahtmist aidata loomi, siis on Pesaleidja õige koht Sinu jaoks. Pesaleidja vabatahtlikuks olemine annab Sulle võimaluse aidata Pesaleidja MTÜ hoole all olevaid kodutuid loomi.

Alati on abi vaja ka pildistamisel, juttude kirjutamisel, ürituste korraldamisel, infomaterjalide ja plakatite kujundamisel, meenete valmistamisel, kiisude transportimisel autoga kliinikusse ja tagasi. Tule teeme koos, sest koos jõuame rohkem! 🙂

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Pakume uutele vabatahtlikele väljaõpet ning igakülgset toetust ja üheskoos leiame kindlasti valdkonna, kus just Sina kõige rohkem aidata saaksid. Vabatahtlikud aitavad hoolitseda kasside eest Pesaleidja kassitoas. Sotsialiseerivad arglikke kasse, teevad oma hoolealustele tervisekontrolle, teevad oma kassidele parasiiditõrjed ja otsivad kassidele kodu.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Esiteks pakub vabatahtlik töö hea enesetunde, et oled teinud midagi hädasolijate heaks. Lisaks arendab vabatahtlikutöö Pesaleidjas vabatahtlikku suhtlemisoskust, õpetab iseseisvus ja muidugi pakub kuhjaga uusi teadmisi kasside kohta. Boonuseks on positiivne ja kokkuhoidev vabatahtlike seltskond, kes üksteisele toeks on.

Mida organisatsioon pakub?

Pesaleidja MTÜ korraldab vabatahtlikele toredaid ühisüritusi ning parimad vabatahtlikke premeeritakse massaažiga. Lisaks on võimalik osaleda tasuta kodutute loomadega seotud koolitustel ja konverentsidel. Pesaleidjas on võimalik ka teostada oma koolipraktikat.

Jäta tagasiside