Pikaajaline ESC vabatahtlik teenistus Walesis (12 kuud)

Tegevusvaldkond: Kohaliku elu edendamine, Ajaloolise pärandi säilitamine, Arengukoostöö ja humanitaarabi, Keskkonnakaitse, Haridus ja teadus

Asukoht: Välismaa

Periood: 27.02.2023 - 28.02.2023

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

Sobilik lastele

Sündmuse planeerimise toetamine, templi arhiivide ja kogude digiteerimine; Töö väljapanekutega ja informatiivsete/harivate infomaterjalidega; Praktiline keskkonnakaitsetöö; Kogukonna kaasamise projektid ja tegevused mitmesuguste WCIA partnerorganisatsioonidega; Igapäevane tugi WCIA laiemale meeskonnale; Töö sotsiaalmeediaga jne.

Loe lähemalt: https://estyes.ee/projects/pikaajaline-esc-vabatahtlik-teenistus-wales-is-12-kuud/

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

ESC vabatahtliku teenistuse projektides saavad osaleda 18 – 30 – aastased noored. Vabatahtlikult oodatakse huvi pärandi uurimise, digitaalse kommunikatsiooni, ajakirjanduse/jutuvestmise ja/või avalikkuse kaasamise vastu.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Töö rahvusvahelises meeskonnas ja keskkonnas annab vabatahtlikule võimaluse iseennast ja teist kultuuriruumi paremini tundma õppida. Initsiatiiviprojektid annavad vabatahtlikule võimaluse katsetada ja ellu viia oma ideid, arendada oma projektijuhtimise oskusi, õppida oma meeskonnakaaslastelt ning luua rahvusvahelisi sidemeid.

Mida organisatsioon pakub?

Elamine Walesi pealinnas Cardiffis koos teiste vabatahtlikega, transport ja igakuine taskuraha ESC projektitoetusest.
Mentorlus ja treeningud WCIA meeskonna poolt.

Jäta tagasiside