[Lõppenud] PÖFF otsib vabatahtlikke

Tegevusvaldkond: Noorsootöö ja töö lastega, Haridus ja teadus, Kultuur ja kaunid kunstid

Asukoht: Tartu, Ida-Virumaa, Tallinn

Periood: 01.09.2023 - 22.09.2023

Sihtgrupp: Kollektiivile, Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Online, Kohapeal

Poleks vabatahtlikke, poleks ka Pimedate Ööde filmifestivali. Nii lihtne see ongi. Ka sel aastal ootab PÖFF endale appi kõiki neid, kes on valmis panustama ühe Põhja-Euroopa suurima filmiürituse korraldamisse.

Meil on pakkuda ameteid piletimüüjatest külaliste saatjateni ja autojuhtidest fotograafideni – rohkem kui kümnest valdkonnast. Kõik abilised läbivad põhjaliku koolituse.

Vastutasuks saab vabatahtlik vaadata tasuta PÖFFi filme ja kasutada ainult festivalil kehtivaid ja huntidele mõeldud soodustusi, sh lõunatamisel jne. Korraldame ka spetsiaalseid kinoõhtuid ja koosviibimisi.

Kokku ootame endaga liituma 450 vabatahtlikku Tallinnas ja Tartus (PÖFF, PÖFF Tartu, Just Film, PÖFF Shorts, Industry@Tallinn & Baltic Event), aga ka Narvas, Kohtla-Järvel ja Jõhvis, kus toimub PÖFFi harufestival Kinoff.

Tähtaeg on 22. september 2023.

Alates 2019. aastast kannab Pimedate Ööde filmifestival ka vabatahtliku sõbra märki, millega tunnustatakse organisatsioone, kes on silma paistnud vabatahtlike kaasamise ja nendega tegelemise kõrge professionaalse taseme poolest.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Ameteid on pakkuda piletimüüjatest külaliste saatjateni ja autojuhtidest fotograafideni – rohkem kui kümnest valdkonnast. Kõik huvilised saavad üles märkida oma huvidele ja oskustele vastavad ametid ning kõik abilised läbivad põhjaliku koolituse. Koolitused toimuvad vahemikus 25.09-08.10 – täpsem ajakava oleneb osakonnast ning linnast, kuid reeglina tähendab see 1 kuni 3 grupiti kohtumist.

Reeglina panustab iga vabatahtlik festivalinädalate jooksul 35-40h oma aega. Igal valdkonnal on oma juht ning töö on graafiku alusel.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Uued PÖFFi vabatahtlikud saavad liituda üle aastate kujunenud suure nn hundikarjaga vabatahtlikest, kes osalevad PÖFFil igal aastal.

Kõik koolituse läbinud vabatahtlikud saavad soovi korral nii selle kui tehtava vabatahtliku töö kohta tõendi, mis on kasulik nii koolis kui töömaastikul.

Mida organisatsioon pakub?

Vastutasuks saab vabatahtlik kaelakaardi alusel tasuta vaadata PÖFFi filme ja kasutada mitmesuguseid ainult festivalil kehtivaid partnerite soodustusi, sh lõunatamisel. Lisaks pakume muuhulgas eriüritusi, kinoõhtuid, erinevaid soodustusi, toredat seltskonda, ainulaadset töökogemust jms. Meiega koos on tore!

Jäta tagasiside