Rahvusvaheline ehituslaager Soomaal

Tegevusvaldkond: Kohaliku elu edendamine, Keskkonnakaitse ja loodushoid, Säästev eluviis

Asukoht: Viljandimaa

Periood: 13.03.2024 - 09.08.2024

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

Otsime vabatahtlikku, kes aitab läbi viia 11.-24. augustil toimuvat rahvusvahelist ehituslaagrit!

Vabatahtlik osaleb ehituslaagri töödel, aga aitab ka tööde koordineerimisega, lõunasöögi valmistamisega (taimne või vegan toit), söökide planeerimisega ja koostab ostude nimekirjad.  Ehituslaagris osalevad noored täiskasvanud (enamus tudengid) erinevatest Euroopa riikidest. Tööaeg on tööpäeviti, 7-8 tundi päevas. Laagri käigus tuleb Oksa puisniidul heina teha, vanas koolimajas mõned seinad saviga krohvitada, parandada infotahvleid, hooldada matkarada ja teostada muid vajalikke töid.

Vaba aega saavad vabatahtlikud kujundada ise. Nädalavahetusel on võimalus külastada Pärnu linna ja käia Soomaal kanuumatkal.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Otsime avatud inimest, kellel on hea inglise keele oskus, soov ja tahe veeta suvel kaks nädalat looduses, teha füüsilist tööd Tipu Looduskooli heaks, kellele meeldib süüa teha. Ööbimine toimub grupitelkides või isiklikus telgis. Olmetingimused on lihtsad.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Võimalusi luua uusi kontakte, omandada praktilisi oskusi, veeta aega maalilises Soomaa rahvuspargis.

Mida organisatsioon pakub?

Pakume toredat seltskonda ja ilusat loodust. Laagris osalemine on tasuta ja MTÜ tasub söögi ja kanuumatka eest. Transpordikulusid laagripaika me ei hüvita.

Jäta tagasiside