[Lõppenud] Tallinn International Horse Show 2018 – MTÜ Vana-Tori Hobuse Ühing otsib abilisi :) Saku Suurhallis

Asukoht: Üle Eesti

Periood: 04.10.2018 - 09.09.2018

Kandideerimise lõpp: 30-09-2018

Tegemist on väga laheda ja suure üritusega, meil on müügistend, kus peamiselt önneloosid leiavad söpruskonda ning tegemist on peamiselt nooremate hobusöbradega, kellele loose müüa, lahti rullimisega aidata ning auhindu jagada.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Kindlasti ei ole tegemist “töö”-ga vaid oleme üks röömsameelne aktiivne seltskond – meie abilistest ootame, et olete sama positiivse maailmavaadega, oskate suhelda just noortega, Teil on müügikogemused vaja (öpetame) vöi olemas, samas saab väga palju areneda.
Meie stendis vahest vöib nii inglise kui vene keele oskus vaja olema, samas on hea vöimalus eesti keelt natuke paremini selgeks saada.
Kindlasti tuleb küsimuste kohal järgi küsida 🙂

Mida vabatahtlik töö pakub?

Meie pakume ainulaadset vöimalust kaasa luua ülitähtsa kultuuripärandi säilitamise projektil – samas aga öpetame heameelega müügi oskusi, julgustame, usaldame, aitame suhelda just nooremate loomasöbradega. Meie pakume oma poolt toreda ja aktiivse seltskonda ja oleme kindel, et on erakordne elamus: vahest saab isegi ratsavöistlusi vaadata.

Mida organisatsioon pakub?

Meie ei saa vaese MTÜna eriti palju pakkuda – aga kindlasti on vöimalik vahest ka vöistlusi Saku Suurhallis vaadata ning iga üks abiline saab endale üllatuspakikest 🙂

Saku Suurhall

Jäta tagasiside