[Lõppenud] Vanem Vend, Vanem Õde uute vabatahtlike koolitus

Tegevusvaldkond: Noorsootöö ja töö lastega, Sotsiaaltöö ja tervishoid, Kohaliku elu edendamine, Kodanikuühiskonna areng, Sotsiaalvaldkond

Asukoht: Tartu, Tallinn

Periood: 05.09.2022 - 09.10.2022

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

Armas Tallinna ja Tartu tulevane Vanem Õde ja Vanem Vend – oled oodatud muutma ühe armsa ja sind väga ootava lapse maailma! 

Meie seas elab tuhandeid lapsi, kellel puudub ühel või teisel põhjusel sõber, tugi ja eeskuju. MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde missioon on pakkuda emotsionaalset tuge just neile lastele ja noortele, kes tunnevad ennast tõrjutuna ja üksikuna. Justkui terve maailm oleks nende vastu ja keegi ei saa neist aru. Kuid meie teame, et SINA saad! Oled õppinud oma elukogemusest, tahad olla kellegi jaoks olemas, kui sind vajatakse, oled soe, sõbralik ja hooliv ning usud, et igal lapsel peab olema sõber! 

Just sind ootame meie uute vabatahtlike koolitusele, et saaksid hakata ühele toredale lapsele sõbraks, toeks ja eeskujuks.

Koolitus toimub 22.-23. oktoobril Kesk-Eestis. Koolitus on osalejatele tasuta. Kõik koolitusega seotud kulutused (transport, majutus, toitlustus, koolitusmaterjalid jms) katab MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde. 

Registreerimine kuni 9. oktoobrini.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Oled sobiv vabatahtlik, kui oled

  • täisealine
  • puhta karistusregistriga 
  • tahad ja saad oma uue sõbraga regulaarselt kohtuda
  • elad Tallinnas või Tartus
  • tahad olla osa suurest ja hoolivast vabatahtlikkonnast

Eriteadmised ja -haridus ei ole eelduseks programmiga liitumiseks.

Mida vabatahtlik töö pakub?

“Usun, et minu kogemus Vanem Vend, Vanem Õde programmis on olnud sama unikaalne kui universaalne – ühelt poolt on see olnud ainult minu ja minu õe ainukordne lugu, aga teisalt taandub see kõik ikka üheks, armastuseks.”

– Vanem Õde Liis

Manus: vanemvendvanemode.jpg

Jäta tagasiside