[Lõppenud] Tule Kirjandustänava festivali korraldustiimi! 10. SEP 2022

Tegevusvaldkond: Kohaliku elu edendamine, Haridus ja teadus, Kultuur ja kaunid kunstid, Kultuur

Asukoht: Tallinn

Periood: 16.06.2022 - 02.09.2022

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

Sobilik lastele

Kirjandustänava festival toob Kadriorgu, Koidula tänavale kokku kirjanduse huvilised.Tänaval telkides toimub kirjandusega seotud vestlusi, raamatututvustusi, kohtumisi, raamatute müüki, mänge jne. Festivali melus on näitusi, tänavatoitu, romantilist meeleolu.
Sinu peamiseks ülesandeks saab aidata ettevalmistada tänavat festivali ajaks, aidata seda hoida korras ning hiljem ka koristada. Päeva raames tuleb asju tassida, palju suhelda ning inimesi suunata. Aktiivne liikumine on garanteeritud. 🙂

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Eeldame, et kirjandus on üheks Sinu kireks. Samuti oled abivalmis ning hakkaja. Sul on oskus haarata laia pilti, kuid ühtlasi märkad suures pildis detaile, mis vajavad parandamist.
Lisaks, kui Sinu kireks on fotokunst ning harrastad ka ise fotograafiat, siis festivalil pildistamine on samuti üks oskus, mida vajame. 🙂

Mida vabatahtlik töö pakub?

Kirjandustänava festival on eriline sündmus, mis on täis helgust ja rõõmu ning Sina oled üks neist, kes niisuguse keskkonna loob. Siia tulevad kokku inimesed, keda huvitab kirjandus ja kultuur, mistõttu saad festivalil kohtuda endasarnaste inimestega. Samuti saad festivalilt uusi ideid, osaleda ise kultuuriloomes, võtta osa põnevaist loengutest ja üritustest. Kuid kõige põnevam on just see, mis toimub festivali korraldamisel telgitagustes, kuhu Sul vabatahtlikuna on privileeg piiluda.

Mida organisatsioon pakub?

Kuna päev on pikk, siis pakume kerget hommikusööki, sooja lõunasööki ning vahepala. Arvestame töökoormusega, et oleks puhkepause ning võimalust festivali üritustest ka ise osa võtta. Jagame vajadusel kogukonna heaks tehtava töö tõendit või praktikapäeviku jaoks tagasisidet. Sügise lõpu poole korraldame vabatahtlikele piduliku tänuürituse koos meelelahutusliku programmiga. Kirjanudstänava festivali vabatahtlikest on kujunemas kokkuhoidev kogukond, mille liikmeks on Sul võimalik astuda.

Jäta tagasiside