Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tule vabatahtlikuks IRONMAN Tallinn täispikale triatlonivõistlusele ja saa osa suurest spordifestivalist!

  • Tegevuse kestvus: 29.07 - 05.08.2019
  • Valdkond: Sport ja kehakultuur
  • Asukoht: Tallinn

Ootame vabatahtlike IRONMAN 70.3 Tallinna võistlusele, mis ei ole pelgalt spordifestival, vaid ka spordivabatahtlike festival. Vabatahtlike tööülesannetega saab tutvuda siin: https://goo.gl/jjBiFr
Igaühele leidub just tema võimetele ja huvidele sobiv tööülesanne!

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Eelnev vabatahtliku töö kogemus või teadmised triatlonist on teretulnud, kuid mitte kohustuslik. Kogenenud alajuhid korraldavad kohapeal väljaõpet ja toetavad igatepidi. Oma panuse saavad anda kõigis vanuses vabatahtlikud, ootame Sinult avatust, sõbralikkust ja koostöövalmidust ning teeme koos väga vahva triatlonifestivali!

Mida vabatahtlik töö pakub?

IRONMAN Eesti vabatahtlikud saavad mainekate rahvusvaheliste spordisündmuste korraldamise kogemust ning aitavad kaasa paljude sportlaste unistuste täitumisele. Suurepärane seltskond, uued tutvused ja väärt kogemused – see ja palju muu ootab Sind augusti alguses Tallinnas!

Mida organisatsioon pakub?

Pakume vabatahtlikele T-särki, tööpäevadel toitlustust, vajadusel lihtsat majutust Tallinnas, praktikavõimalust, kohapeal väljaõpet ja juhendamist. Ning kõik vabatahtlikud, kes soovivad ennast proovile panna, saavad tasuta osalemist 4:18:4 rahvatriatlonil!

Märkused

Liitu meie FB grupiga “IRONMAN Eesti vabatahtlikud”, sest tulemas on IRONMAN Eesti valdkonnajuhtide videotutvustused, loosimised, lühivideod meie vabatahtlikest ning veel palju põnevat!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@trismile.ee või helista +37251964584

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 14.07.2019