[Lõppenud] Tule vabatahtlikuks Prima Vista kirjandusfestivalile!

Tegevusvaldkond: Kultuur ja kaunid kunstid, Kultuur

Asukoht: Tartu

Periood: 06.03.2023 - 22.04.2023

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

Sobilik lastele

Prima Vista kirjandusfestival on toimunud Tartus juba 2004. aastast alates. Selle aja jooksul oleme kutsunud esinema nii tuntud kui ka alustavaid autoreid Eestist ja mujalt maailmast. Traditsioonideks on kujunenud teema, mis on erinev igal aastal, partnerlinna programm, oma patroon ning igaastased sündmused, nagu raamatulaat ja palju muud. Sel aastal on meie festivali teemaks soovida võimatut ning patrooniks Mehis Heinsaar. Prima Vista toimub 8. – 13. mail, kuid eelüritused hakkavad peale juba aprilli lõpus.

Vabatahtlikelt  ootame, et nad on esmalt abiks plakatite levitamisel. Kuna tegemist on rahvusvahelise festivaliga, on ka tarvis, et üritustel jagataks tõlkeklappe. Tasulistel sündmustel on võimalik tegeleda piletimüügiga ning toimumiskohtade ülesseadmisel mööbliesemeid paigutada. Samuti sooviksime, et võimalusel jagataks ka oma kogemust erinevatest põnevatest sündmustest ka oma sotsiaalmeedias.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Otsime oma meeskonda särasilmseid, kohusetundlikke ja kirjandushuvilisi inimesi, kes oleks valmis aitama festivali ellu viia. Abiks oleks hea suhtlusoskus ning kirg kirjanduse ja kultuuri vastu. Mingied lisavahendeid ei ole tarvis. Lihtsalt tule kohale! 😊

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtliku töö pakub head festivali korraldamise kogemust. Lisaks on võimalik kohtuda põnevate inimestega kirjanduse ja kultuuri vallast ning seeläbi sõlmida kasulikke tutvuseid.

Mida organisatsioon pakub?

Omalt poolt pakume head ja kokkuhoidvat seltskonda ning põnevaid üritusi, millest saab eksklusiivselt osa võtta.

Jäta tagasiside