Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlikuks Rootsi looduslähedasse ökotallu

  • Tegevuse kestvus: 01.07 - 31.07.2019
  • Valdkond: Säästev areng
  • Asukoht: Göteborgi lähistel, Rootsi

Tee oma esimesed sammud rahvusvahelise vabatahtliku töö suunas ning osale ökofarmi tegevustes Rootsis.
Hästekasen talu ootab enda juurde vabatahtlikke, kes tulevad kokku 12-st eri riigist abistamaks talutööde tegemisel ning LARP teemalise noortevahetuse ettevalmistustöödes.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Projektis ei nõuta osalejalt erialast ettevalmistust, kuid vajalik on valmisolek osaleda projektis täismahus. Vabatahtlikuks Euroopa Solidaarsuskorpus programmi raames on võimalik minna noorel, kes on vanuses 18-30 aastat.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlikule on organiseeritud saabumisjärgne koolitus ja juhendamine ning erinevad vaba aja tegevused. Ettevalmistust projektis toetab MTÜ Continuous Action. Projekt annab võimaluse enesearenguks, uute tegevustega tutvumiseks. Projektis osalevad lisaks välisnoored teistest riikidest.

Mida organisatsioon pakub?

Uusi kogemusi, tutvusi ning rahulolu vabatahtlikust tööst!
Vabatahtlikule ei kaasne projektis osalemisega kulusid, sh kaetakse reisikulud ning vormistatakse kindlustus. Lisaks makstakse vabatahtlikule taskuraha projektis oldud päevade eest.

Märkused

Sooviavaldusi ootame esimesel võimalusel!

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri vabatahtlik@continuousaction.ee või helista +372 5347 8623

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 31.07.2019