Vabatahtlikuna Tipu Looduskoolis Soomaal

Tegevusvaldkond: Keskkonnakaitse ja loodushoid, Säästev eluviis

Asukoht: Viljandimaa

Periood: 02.05.2023 - ...

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

Otsime vabatahtlikke, kes veedaks 2024. aastal kolm päeva kuni kaks nädalat Tipu looduskoolis ja aitaks sellel ajal umbes 3 tundi päevas meie koduloomade eest hoolt kanda (toitmine, aediku ümber paigaldamine, puuride puhastamine jms), aeda korrastada (rohimine, kaevamine, külvamine, niitmine), matkarada hooldada (trimmerdamine, infotahvlite paigaldamine) või väiksemaid remonditöid teostada (värvimistööd, puutöö, savitöö).

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Otsime vabatahtlikke, kes soovivad Tipu Looduskooli igapäeva toimingutes mõneks ajaks kaasa lüüa, kellel on soov ja valmisolek füüsilist tööd teha, kellele meeldib loomadega toimetada (meie õuealal elavad kitsed, küülikud, pardid, kanad ja mesilased) ja kellel on tahtmine veeta mõni aeg looduses rahulikus keskkonnas.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Pakume sulle rahulikku keskkonda keset imelist loodust, kus puhata ja mõni tund päevas aidata looduskooli tegevustel kaasa. Töö pakub uusi kogemusi ja oskusi. Looduskoolis tegutsevad ka välisvabatahtlikud, kes on uute kontaktidele väga avatud.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlikuna saad ööbida Tipu külamajas. Sinu kasutuses on väike tuba lahtikäiva diivaniga ja vannituba, lisaks ühiskasutuses köök. Asume Soomaa rahvuspargis, Halliste jõgi on umbes 200 meetri kauguses. Meile võib tulla ka kahekesi.

Toitlustust me üldjuhul ei paku.

Jäta tagasiside