Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vaimupuu otsib vabatahtlikke operaatoreid erivajadustega inimeste Suvekooli!

  • Tegevuse kestvus: Määramata ajaks
  • Valdkond: Sotsiaaltöö ja tervishoid
  • Asukoht: Tallinn

Operaatoritöö profikaameraga. Suvekoolist valmib videofilm, seega on oluline, et üritus saaks filmitud mitme eri nurga alt.

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt

Otsime inimest, kellel on kogemus professionaalse filmikaameraga või filmikaameraga. Ootame inimest, kellel on suur huvi ja kes ei karda intelektipuudega inimestega suhelda.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Vabatahtlik operaatoritöö annab hea praktiktilise kogemuse, kuidas kajastada vabaõhuüritust ja erivajadusega inimesi. Oleme alati avatud ka vabatahtliku ideedele, mis aitavad meie projekti paremaks muuta, nii et saab ka oma loovust proovile panna. Meie inimesed on sõbralikud ja siirad, sellepärast oleme kindlad, et iga vabatahtlik saab Vaimupuu Suvekoolis osalemisest südantsoojendava mälestuse ning uusi ideid omaenda tegemistesse.

Mida organisatsioon pakub?

Omalt poolt saame pakkuda tasuta ööbimist ja söögikordi ning lõbusat ja põnevat seltskonda ja äärmisel vajadusel saaksime kompenseerida sõidukulud.

Märkused

Erivajadustega Inimeste Suvekool toimub 16.-18. juulil Harjumaal. Vaimupuul on suur au olla selle ürituse peakorraldaja.
Kogemused nii mahuka ürituse korraldamisega on meil olemas, kuna Vaimupuu oli 2016. aastal samade organisatsioonide suvepäevade kaaskorraldaja (150 inimest, toimusid Vana-Vigalas 12.-14. juulil 2016), samuti oleme kaasa löönud erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupeol Viljandis ning Vahtra Tantsud Tähtedega (Rapla intellektipuudega inimeste keskuse tantsuvõistlus) juubeliürituste organiseerimisel (2012 ja 2017).

Igasuvine mitmepäevane üritus kodust eemal on erivajadustega inimestele väga oluline. See on kohtumispaik vanadele sõpradele, vaheldus argipäevast. Vaimupuu Suvekoolis toimuvad erinevalt traditsioonilistest suvepäevadest mitmed harivad tegevused (töötoad, kohtumised erikülalistega, ekskursioonid, meelelahutus jm), milles osalemine tõstab suvepäevaliste tuju, teadmisi ja oskusi, annab enesekindlust ja positiivset ellusuhtumist, mis on väga vajalik kõigile, sõltumata puudeastmest või majanduslikust olukorrast.
Meie eesmärk on korraldada suvekool, mis jääks kauaks positiivselt meelde – et suvepäevalised tunneksid end väärtuslike ühiskonnaliikmetena.

 

Suvekoolist valmib umbes pooletunnine dokumentaalfilm, mida näidatakse ka laiema avalikkuse ees (meie eelmist filmi „Mulle meeldib pildistada“ aastal 2013. toimunud fotokonkursist on näidatud ka ETV kanalil kaks korda, vastukaja on positiivne; aastal 2014 tegime vabatahtlike abiga kaveri William Pharrelli loole „Happy“, kus osales 71 erivajadusega inimest 11-st erinevast organisatsioonist üle Eesti).
Üritusele on plaanitud tugev meediakajastus (pressiteated, suhtlemine erinevate meediaväljaannete sotsiaal- ja meelelahutustoimetustega jmt), Vaimupuu kodulehel ja Facebookis ilmuvad mahukad fotogaleriid.

Kandideerimine

Täida avaldus siin või saada kiri janek@vaimupuu.ee või helista +372 5563 4449

  • Antud vormis kogutud isikuandmed (nimi, e-post, telefon) edastatakse vastavas kuulutuses märgitud kontaktisikule. Muul eesmärgil MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant teie isikuandmeid ei töötle.

Pakkumine aegub: 30.05.2019