XXXI Viljandi pärimusmuusika festivalile vabatahtlikuks

Tegevusvaldkond: Kultuur

Asukoht: Viljandimaa

Periood: 22.07.2024 - 30.07.2024

Sihtgrupp: Eraisikule

Online või kohapealne tegevus: Kohapeal

Vabatahtlike abi on meil tarvis pileti-, plaadi- ja meenemüügis, platsihooldusmeeskonnas, ehitustiimis, infoletis, paki- ja pillihoius, Pärimusmuusika Aida saalide teenindamisel ja mööbeldamisel ning samuti on vabatahtlikud meie lavapealikud, bändisaatjad, kullerid, IT-abilised, autojuhid, tudulate valvurid, fotograafid ja staabisekretärid.

Rohkem infot leiab Viljandi pärimusmuusika festivali kodulehelt: https://www.viljandifolk.ee/et

Facebookist: https://www.facebook.com/Viljandi.parimusmuusika.festival

Vaata Youtubest Viljandi Folk Music Festival 2023 Aftermovie https://www.youtube.com/watch?v=DGJrvnTZqwM

Milliseid oskuseid/vahendeid eeldatakse vabatahtlikelt?

Otsime meeskonda täisealisi seltsivaid, nutikaid, tugevaid, puhtust armastavaid, kauplemisandega, hea silma ja kõrvaga vabatahtlikke! Kandideerimiseks piisab õnneks ka sellest, kui tunned, et sul on vähemalt üks neist omadustest olemas!

Vabatahtlike suunamisel festivalimeeskonna erinevatesse tiimidesse (nt ehitus, olme, piletimüük, saaliteenindus jne) arvestame  eelneva töö või vabatahtliku töö kogemusega, oskustega (mh abiks keelteoskus). Siiski on alati kuskil algus ja esimene kord, miks mitte alustada oma vabatahtlikuteed just meie festivalilt!

Mida vabatahtlik töö pakub?

Festival pakub suurepärast võimalust näha suurürituse köögipoolt ja panna ennast proovile erinevates valdkondades, millega igapäevaselt kokku ei puutu. Paljud meeskonnaliikmed kirjeldavad festivalil vabatahtlikuks olemist kui suve tippsündmust, mis möödub alati meeldivas õhkkonnas, keset head muusikat ja melu. Meeskond toob kokku väga erinevates eluvaldkondades tegutsevaid inimesi, siit leitakse uusi sõpru ning tööalaseid kontakte. Kuna vabatahtliku tööpäeva pikkuseks on tavapäraselt 6-8 tundi, siis jääb piisavalt aega ka festivali programmi nautida. Samuti on see hea võimalus enese arendamiseks ja õppimiseks – nii mõnigi vabatahtlik on jõudnud välja festivali tiimipealiku ametipostini või leidnud töö Eesti Pärimusmuusika Keskuses.

Mida organisatsioon pakub?

Vabatahtlike motivatsioonipaketti kuulub festivalipass sulle ja kaaslasele, toitlustamine ja matimajutus festivali ajal, festivali T-särk, meeskonna tänupidu ja muidugi uued tutvused, kogemused ja palju head muusikat!

Jäta tagasiside