MTÜ Uuskasutuskeskus

MTÜ Uuskasutuskeskus on 2004. aastal  ellu kutsutud isemajandav sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on saata kasutatud asjad ringlusesse ning muuta uuskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele.

Meie tegevusmudel on üles ehitatud Eesti inimestelt annetuste kogumisele ning heas korras asjade uuele ringile suunamisele kauplustes.

Asjade müügist saadud tuluga katame Uuskasutuskeskuse kaupluste ülalpidamiskulud ning laienemise üle Eesti, et pakkuda järjest rohkematele inimestele võimalust nii annetada kui ka soetada soodsalt teise ringi esemeid. Paljude annetajate jaoks on oluline ka teadmine, et Uuskasutuskeskus on MTÜ, mitte kasumile suunatud äriettevõte. Lisaks toetame mitmeid abivajajaid. Oleme koostööpartneriteks paljudele teatritele, filmitegijatele, käsitöölistele, õpilasfirmadele ja teistele organisatsioonidele.

Uuskasutuskeskus tegeleb uuskasutuse edendamisega eelkõige kahel viisil: suuname puhtad ja kasutuskõlblikud asjad uuesti ringlusesse ning otsime võimalusi, kuidas vanale asja uus elu anda. Usume, et ükski korralik ese ei peaks sattuma prügimäele.

Organisatsiooni kuulutused

Tule vabatahtlikuks Uuskasutuskeskuse sorteerimiskeskusesse!

Tegevusvaldkond: Keskkonnakaitse

Asukoht: Pärnu, Tartu, Järvamaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Viljandimaa, Tallinn, Võrumaa

Periood: 10.08.2023 - ...

MTÜ Uuskasutuskeskus
Jäta tagasiside