Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Eesti Vabaõhumuuseumis toimub Jüripäeval vabatahtlike teabepäev

Jüripäev on eestlaste rahvakalendris tähistanud kevadtööde algust ja suurt kolimist. Siis asusid taludesse suvisteks põllutöödeks appikaubeldud sulased ja tüdrukud. Ka Eesti Vabaõhumuuseum ootab oma külla virku abilisi!

Eesti vabaõhumuuseumi vabatahtlike teabepäevale on oodatud kõik, kes huvituvad muuseumitöö telgitagustest ning vabaõhumuuseumi tegevustes kaasalöömisest. Vabatahtlike tööde nimekiri on pikk ja kirev: alustades näitlemisega üritustel ning lõpetades museaalide ja eksponaathoonete hooldustöödega. Oskusi ja kogemusi saab koguda paljudes eri osakondades, sealhulgas näituse-, turundus-, kogude-, konserveerimis-, haldus- ja kaubandusosakonnas.

Teabepäeva ajakava:

14.45   Tervituskohv ja registreerimine

15.00   Teabepäeva esimene osa

Räägime Eesti Vabaõhumuuseumi minevikust ja tulevikust. Kes me oleme ja mida me teeme? Arutame vabatahtliku tegevuse põhimõtteid ning tulemuslikkust. Miks on vabatahtliku töö oluline ja mida saab sellest vabatahtlik?

15.45   Kohvipaus                                                                                        

16.00   Teabepäeva teine osa

Sõna võtavad muuseumitöötajad, kes räägivad vabatahtliku töö võimalustest erinevates vabaõhumuuseumi osakondades. Teabepäeva teise osa lõpus saab küsida küsimusi ning arutleda kuuldu üle.             

Päeva lõpul kell 17.00 süüdatakse kiigeplatsil jürituli!

PS! Jüripäev tähistab Eesti Vabaõhumuuseumis suvehooaja algust, mistõttu on sissepääs muusemisse tasuta!

Rohkem infot vabatahtliku töö kohta Eesti Vabaõhumuuseumis leiad siit.

Vabatahtlike teabepäevale registreerimiseks palun saatke email triin.aadli@evm.ee või helistage 6549113. Vabade kohtade olemasolul on end võimalik registreerida ka kohapeal.

Tagasi nimekirja