Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Taotle oma organisatsioonile vabatahtliku sõbra märk!

Alates tänasest kuni 22. jaanuarini võtab Eesti Külaliikumine Kodukant vastu vabaühenduste ning avaliku sektori asutuste sooviavaldusi vabatahtliku sõbra märgi taotlemiseks. Vabatahtliku sõbra märk aitab vabatahtlike kaasavatel organisatsioonidel paremini mõtestada ja korrastada vabatahtlike kaasamist ja juhtimist organisatsioonis.

Kodukant pakub märgi taotlejatele:

  • asjatundlikku kõrvalpilku olukorra analüüsimisel
  • soovitusi vabatahtliku tegevuse korralduse läbimõtlemiseks ja arendamiseks
  • tunnustust vabatahtlike kaasamise parandamise jõupingutustele
  • senisest suuremaid võimalusi organisatsiooni tutvustamisel vabatahtlikele

Vabatahtliku sõbra märgi taotlemisest huvitatud vabaühendustel ja avaliku sektori asutustel palume saata vabas vormis sooviavaldus e-postile eha@kodukant.ee. Kirjas tuleb märkida organisatsiooni nimi, esindaja kontaktandmed, organisatsiooni olulisemad tegevusalad ja viide kodulehele. Märki võivad taotleda nii suured kui väikesed organisatsioonid!

Vabatahtliku sõbra märk on kvaliteedimärgis, mis tunnustab vabatahtlike kaasamise head taset ja professionaalsust. Märgi saavad organisatsioonid, mis on osalenud vabatahtliku sõbra arendusprogrammis, on vabatahtlike kaasamise põhjalikult  läbi mõelnud ning vabatahtliku tegevuse hea tavaga kooskõlas korraldanud. Rohkem infot vabatahtliku sõbra märgi kohta leiab siit. Tänaseks päevaks on märgis välja antud 38 ühendusele.

Märgise kohta saab rohkem lugeda siit.

Märgise saanud ühendustega saab tutvuda siin.

 

Lisainfo:

Eha Paas
Vabatahtliku valdkonna juht
Eesti Külaliikumine Kodukant
tel: +372 517 0214
e-mail: eha@kodukant.ee

Tagasi nimekirja