Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Teeme ära: Vali oma lemmiktalgud ja saa talguhundi pass

Talguveebis on tänaseks registreeritud ligi 1900 talgut ja pea 18 000 talgulist. Tööd tehakse kõikjal Eestis ning talgute valik on mitmekesine. Kui sa pole pole ennast veel jõudnud ühelegi talgule kirja panna, on praegu õige aeg seda teha.

Kui valik tehtud, hangi endale kindlasti ka Talguhundi pass. Lisaks sellele, et näitad end niimoodi aktiivse ja hooliva talgulisena, annab Talguhundi pass võimaluse osa saada erinevatest soodustustest, mida talgupäeva partnerid talgulistele pakuvad. Näiteks sõita talgunädalal Elroni rongidega poole hinnaga. Talguhundi pass on Teeme Ära talgupäeva meeskonna poolt väljastatud ainulaadne dokument, millist ei ole veel olemas kusagil mujal peale üleriigilise talgupäeva sünnimaa Eesti. Talguhundi passist ja sellest, kuidas seda hankida, saab lähemalt lugeda www.teemeara.ee/talgulisele/pass.

Istuta koos talguseltskonnaga puu

Lisaks talgupäevale tähistatakse maikuu esimesel nädalavahetusel ERRi programmides ka loodusepäeva. Teeme Ära talgupäeva meeskond ja Eesti Rahvusringhääling leiavad, et igal eestimaalasel võiks olla oma puu, mis annab jõudu, loob ühiseid mälestusi ja rikastab meie elukeskkonda. Sellepäraset kutsumegi talguseltskondi 5. ja 6. mail istutama oma puud ja jagama seda ka ka teistega. ERR ootab pilte puude istutamisest aadressile: err.ee/omapuu. ERR-i ja Teeme Ära talgupäeva ühine algatus on sotsiaalmeedias tähistatud märgiga #OmaPuu.

Infot Teeme Ära talgupäeva kohta leiab aadressil www.teemeara.ee.

Tegusat talgukevadet soovides

Teeme Ära talgupäeva meeskond

Tagasi nimekirja