Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Tiina Tambaum avas vlogikanali “Vananemine algajatele”

YouTube eetris alustas vlogikanal nimetusega „Vananemine algajatele“. Ühiskond vananeb, kliendid vananevad, inimene ise vananeb, aga teadmiste omandamine normaalse vananemise kohta käib endiselt katse-eksituse meetodil. Professionaalne vananeja Tiina Tambaum näitab oma vlogikanalis, mida normaalsed vananejad vajavad, ning koos eduka vananeja Ants Värnikuga arutatakse vanusega seotud asju.

Kanali „Tiina Tambaum: vananemine algajatele“ link on siin.

Olete oodatud hakkama kanali jälgijaks ja jagajaks.

Esimeses vlogis käib Tiina Tallinna uues kaubanduskeskuses T1 ja vaatab, kas vanemad kliendid tunneks seal ennast mõnusalt ja oodatuna. Teises vlogis räägivad Ants ja Tiina sellest, mida vanus inimese jaoks tähendab ja miks vanusest mõtlemine on mõttetu ja isegi kahjulik. Järgmisena on Tiinal ja Antsul plaanis arutada vanema ea üksilduse üle ja kas selle leevendamsel ikka robotitele loota saab.

Tiina Tambaum on Tallinna Ülikooli Eesti demograafia keskuse teadur ja haridusgerontoloogia lektor ning MTÜ 65B asutaja ja eestvedaja.

Vlogis räägitakse eesti keeles, videol on eesti- ja inglisekeelsed subtiitrid. Infot kanali kohta levitame ka rahvusvahelistes vanemaealistega seotud võrgustikes.

Lisainfo:
Tiina Tambaum
+372 5342 4504
tiina.tambaum@eesti.ee

Tagasi nimekirja