Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtlike kaasamismudeli testimine kogub hoogu

17. septembril koguneb hanke “Vabatahtlike rakendamise koostöömudeli testimine hoolekandesüsteemis ja üle-eestiliselt rakendatava koostöömudeli väljatöötamine“ raames Eesti Külaliikumise Kodukant kontorisse projekti esimene juhtkomisjon, mis koosneb Põhja- ja Lõuna-Eesti projektijuhtidest ning maakondlikest koordinaatoritest. Kohtumisel arutatakse omavahelist töökorraldust ning toimub andmekaitseteemaline koolitus.

Tegevustesse on testpiirkondadena kaasatud Harjumaa, Hiiumaa, Lääne-Virumaa, Pärnumaa, Põlvamaa ja Võrumaa, kus kaardistatakse koostöös maakondlike koordinaatorite ja kohalike omavalitsustega inimesi, kes soovivad mudelisse olla kaasatud abivajaja rollis.

Nimetatud maakondades toimub septembrikuu jooksul kohalikele omavalitsustele ning teistele sotsiaalpartneritele suunatud seminar, kus tutvustatakse vabatahtlike kaasamismudelit ning viiakse läbi vabatahtlike kaasamise ABC koolitus.

Seminarid toimuvad järgmiselt:

21. septembril Rakveres
24. septembril Kärdlas
25. septembril Võrus
26. septembril Pärnus
27. septembril Keilas.

Hanke uudistega ning loodavate juhendmaterjalidega saab end kursis hoida Vabatahtlike Väravas, kus on selleks loodud temaatiline alamleht.

 

 

Hanget rahastab Euroopa Sotsiaalfond projektist nr 2014-2020.2.02.001.01.15-0002

Tagasi nimekirja