Otsi kodulehelt
Sulge otsing
Tagasi nimekirja

Vabatahtliku tegevuse võrgustik osaleb väärtuskampaanias “Aga mina”

16. oktoobril toimunud vabatahtliku tegevuse mõttekojas lepiti kokku, et vabatahtliku tegevuse võrgustik võtab osa Aga mina väärtuskampaaniast.

Meie lauseks on: Aga mina olen vabatahtlik. Selle kampaaniaga tahame tutvustada tublisid, regulaarselt toimetavaid vabatahtlikke meie ümber ja nii kutsuda ka uusi inimesi vabatahtlikuks.. Kampaania tahame läbi viia kodanikunädala eel ning kodanikunädala ajal. Selleks, et kampaania saaks toimuda, on meil vaja võrgustiku liikmete ja teiste vabatahtlike kaasajate abi:

  1. Leidke oma organisatsioonist üks vabatahtlik, kes oleks valmis olema kampaania nö näoks ning oleks valmis ühe-kahe lausega ütlema, miks ta vabatahtlik on.
  2. Palun saake hiljemalt 2. novembriks Vabatahtlike Värava toimetajale Anu Viltropile e-posti aadressil anu.viltrop@gmail.com järgnev info: foto vabatahtlikust (ca  1830×2586 pikslit; võimalusel võiks vabatahtlik olla pildi poole näoga ning tema vabatahtlikku tegevust iseloomustavas tegevuses) ning kaks lauset vabatahtlikult, mis algavad sõnadega: Aga mina olen vabatahtlik, sest…..
  3. Anu võtab fotod ja pildid vastu, sorteerib, sätib järjekorda ning alustab sotsiaalmeediakampaaniat. Täpne algusaeg sõltub lugude arvust, kuid eelduslikult ca 19. novembril. Saame panustada FB reklaami ka rahaliselt, kui iga võrgustiku liige aitab kaasa läikimise ja jagamisega. NB! Kampaania toimub, kui saame 2. novembriks kokku 30 lugu koos fotoga.

Lisainfo:

Anu Viltrop
Vabatahtlike Värava toimetaja
tel: +372 5665 9118
e-post: anu.viltrop@gmail.com

Tagasi nimekirja